Libra online (Pdf)
nga Dr. Matina

Shëndeti // Dieta // Receta // Sport & Fitness

Eksploroni listën tonë të eBooks, Dietës, Shëndetit dhe Fitnesit të shkruara nga doktorreshë Matina dhe instrukturi fitness Klaton Kumuraku.

EBooks Online Shëndetësor; Vetëpërmirësimi; Fitnes

Dieta e Personalizuar

Keto-diet // Mesdhetare // E personalizuar

Trupi jot e di çfarë i duhet.
Tani edhe ti mundesh.
Merr planin e personalizuar të ushqimit bazuar në stilin e jetës që bën.

Përgjigju pyetjeve + Merr rezultatin + Bli dietën

Slider
Përgjigjuni disa pyetjeve mbi shëndetin & rutinën tuaj
Analizojmë përgjigjet dhe përgatisim dietën tuaj
Shkarkoni dietën tuaj të personalizuar

Rreth nesh

Iniciativa e një çifti të ri, Klatoni dhe Matina, të cilët përmes regjimit ushqimor dhe aktivitetit fizik transformuan jetën e tyre, për të frymëzuar më pas edhe njerëz të tjerë që të ndryshonin si ata.

Klaton Kumaraku, një dizenjator grafik, i cili la pas jetën sedentare në zyrë, e shoqëruar me fast food dhe alkool, për t’ju dedikuar palestrës dhe zbuloi pasionin e tij të dytë – kulinarinë. Sot është drejtues i kompanisë FitFood.

Matina Cobo, mjeke nutrcioniste dhe okuliste, la pas jetën pasive të studentit të mjekësisë duke i shtuar ditës së saj disa orë stërvitje në palestër dhe studimit të nutricionit; sot një mjeke nutricioniste në krye të kompanisë FitFood.

Artikujt e fundit

Të Rejat

Lexo artikujt e fundit mbi shëndetin, dietat dhe këshillat e Dr. Matinës

Nuk Ju Pëlqejnë Perimet? Përgjegjëse Mund Të Jenë Gjenet Tuaja

Nuk Ju Pëlqejnë Perimet? Përgjegjëse Mund Të Jenë Gjenet Tuaja

Pse është e vështirë për disa njerëz të hanë perime? Studiuesit në Universitetin e Kentucky besojnë se një gjen i…

Read more
Dieta trend e modës; Ketogjenike

Dieta trend e modës; Ketogjenike

Me gjithë përparimet e vazhdueshme në botën mjekësore, obeziteti vazhdon të mbetet një rrezik i madh në mbarë botën për…

Read more
Ne Zbulim Te Zorres Sone – Pjesa 1; Dr Matina Cobo

Ne Zbulim Te Zorres Sone – Pjesa 1; Dr Matina Cobo

Një ndër temat e mia të preferuara e cila ngelet kaq e gjërë dhe rreth së cilës shkencëtarët e mjekët…

Read more


    Keni pyetje ? Na kontakto!
    +355 69 29 30 389
    Na ndiqni ne rrjetet sociale

    1001 Tirana, Albania

    Copyright © 2022 Fit Doctor. All Rights Reserved. Powered by Techoice